Cosmetice Lady's
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cosmetice Lady's

Acest forum nu apartine Companiei Lady's, el a fost creat pentru a veni in sprijinul persoanelor care doresc sa devina reprezentanti sau cumparatori ai produselor Lady's.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ruj cu efect de volum Catherine 124_Parfum pretty lady
Ruj cu efect de volum Catherine 125_Bijuterii placate cu argint
Ruj cu efect de volum Catherine 126_Colectie Lucky pentru el
Ruj cu efect de volum Catherine 127_Luciu pentru buze
Ruj cu efect de volum Catherine 128_Lac de unghii
Ruj cu efect de volum Catherine 129_Lipstick Isabelle Dupont
Ruj cu efect de volum Catherine 130_Rimel Isabel Dupont
Ruj cu efect de volum Catherine 131_Ladys coperta catalog
Lady's cosmetice
Ruj cu efect de volum Catherine 169_Ladys.ro
Noul catalog Lady’s
Ruj cu efect de volum Catherine 167_Copy of Ladys_Cosmetice
Ultimele subiecte
» Dezvoltarea retelei ,ajutor
Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitimeMar Oct 09, 2012 4:13 am Scris de bulgaru1971

» Pudra versus Perle pentru fata
Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitimeDum Sept 09, 2012 3:30 am Scris de Adelina B

» Inscrieri reprezentanti Diva Life Cosmetics
Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitimeVin Iun 15, 2012 5:44 pm Scris de Admin

» Concurs organizat de Forum Cosmetice Lady's in perioada 14.03 - 21.03 2011
Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitimeJoi Apr 19, 2012 8:26 pm Scris de Admin

» Concurs Catalog Lady's
Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitimeJoi Apr 19, 2012 8:22 pm Scris de Admin

» Programul Lady's de sarbatori
Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitimeDum Dec 18, 2011 4:38 am Scris de Admin

» Bancuri Ilustrate
Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitimeMier Dec 07, 2011 4:51 am Scris de Admin

» A aparut noul catalog Lady's
Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitimeMier Noi 09, 2011 2:08 am Scris de Admin

» Catalog Margo
Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitimeJoi Noi 03, 2011 9:12 pm Scris de Admin

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Forum cosmetice Lady's pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Cosmetice Lady's pe site-ul dvs. de bookmarking social
Parteneri
Cosmetice Ladys
Parteneri cosmetice
Ladys cosmetice Margo cosmetice Catalog Ladys Catalog Margo

 

 Ruj cu efect de volum Catherine

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
marussia_2006




Mesaje : 1
Data de inscriere : 10/02/2011

Ruj cu efect de volum Catherine Empty
MesajSubiect: Ruj cu efect de volum Catherine   Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitimeSam Feb 12, 2011 12:03 am

Salut! Sunt foarte incantata de Ruj cu efect de volum Catherine-chiar creeaza volum boticului... Razz
La inceput am fost neincrezatoare, pt ca am mai comandat de la Oriflame si Avon si nu erau nuantele din catalog.
Insa am fost foarte incantata sa vad ca rujurile comandate-Ruj cu efect de volum Catherine, sunt chiar nuantele din catalog. Nici nu il simt pe buze si imi rezista. Ce mai calitate-pret super buna, si cand ma gandesc ca de sarbatori am dat 80 ron pe un ruj de la Lancome...
Mersi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][url]
Sus In jos
danysan2002

danysan2002


Mesaje : 197
Data de inscriere : 14/03/2011

Ruj cu efect de volum Catherine Empty
MesajSubiect: Re: Ruj cu efect de volum Catherine   Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitimeMar Mar 15, 2011 3:56 am

Încă nu l-am folosit, dar mi-a povestit o colegă de servici de el şi m-a făcut curioasă. Sper să-l pot cumpăra curând!
Sus In jos
Ayiram

Ayiram


Mesaje : 130
Data de inscriere : 19/03/2011

Ruj cu efect de volum Catherine Empty
MesajSubiect: Re: Ruj cu efect de volum Catherine   Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitimeSam Mar 19, 2011 2:16 am

Si mie imi place Catherine-un botic mai aspectuos, cu mai mult volum si cu un aspect foarte placut
Sus In jos
danysan2002

danysan2002


Mesaje : 197
Data de inscriere : 14/03/2011

Ruj cu efect de volum Catherine Empty
MesajSubiect: Re: Ruj cu efect de volum Catherine   Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitimeSam Mar 19, 2011 2:34 am

Văd că îl au şi la Lady's. Cred că este printre produsele pe care le voi cumpăra.
Sus In jos
Ayiram

Ayiram


Mesaje : 130
Data de inscriere : 19/03/2011

Ruj cu efect de volum Catherine Empty
MesajSubiect: Re: Ruj cu efect de volum Catherine   Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitimeSam Mar 19, 2011 7:09 am

Ti-l recomand. Se merita ca si calitate,dar si ca pret.
Sus In jos
danysan2002

danysan2002


Mesaje : 197
Data de inscriere : 14/03/2011

Ruj cu efect de volum Catherine Empty
MesajSubiect: Re: Ruj cu efect de volum Catherine   Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitimeSam Mar 19, 2011 5:33 pm

Este chiar ieftin pe lângă celelalte produse de prin magazine care costă o grămadă şi calitate 0.
Sus In jos
Ayiram

Ayiram


Mesaje : 130
Data de inscriere : 19/03/2011

Ruj cu efect de volum Catherine Empty
MesajSubiect: Re: Ruj cu efect de volum Catherine   Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitimeDum Mar 20, 2011 12:24 am

Exista si rujuri cu preturi "exorbitante" dar si cu calitate pe masura, dar eu una nu mi le permit.
Sus In jos
danysan2002

danysan2002


Mesaje : 197
Data de inscriere : 14/03/2011

Ruj cu efect de volum Catherine Empty
MesajSubiect: Re: Ruj cu efect de volum Catherine   Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitimeDum Mar 20, 2011 2:43 am

Sunt şi de alea, dar nu cred că un om de rând stă să dea milioane pe rujuri.
Sus In jos
Ayiram

Ayiram


Mesaje : 130
Data de inscriere : 19/03/2011

Ruj cu efect de volum Catherine Empty
MesajSubiect: Re: Ruj cu efect de volum Catherine   Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitimeMier Apr 06, 2011 11:04 pm

Daca nimeni nu mai posteaza pe aici, o sa las modestia la o parte si o sa ma laud cu ultimile 2 achizitii...2 rujuri Catherine Arley cu efect de volum (Russet si Sinopia)...sunt superrrrrr...si rezista mult timp pe buze Wink
Sus In jos
lutu_1985




Mesaje : 7
Data de inscriere : 14/04/2011
Varsta : 36

Ruj cu efect de volum Catherine Empty
MesajSubiect: Re: Ruj cu efect de volum Catherine   Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitimeJoi Apr 14, 2011 10:24 pm

sunt foarte bune rujurile insa o prietena de-a mea si-a comandat un ruj iar cand i-a venit comanda rujul avea alta culoare si nu era nici sidefat asa cu este in catalog.
Sus In jos
Ayiram

Ayiram


Mesaje : 130
Data de inscriere : 19/03/2011

Ruj cu efect de volum Catherine Empty
MesajSubiect: Re: Ruj cu efect de volum Catherine   Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 12:14 am

Cam aiurea ca prietena ta nu a primit ceea ce a comandat...mie nu mi s-a intamplat, si sper nici sa nu se intample..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ruj cu efect de volum Catherine Empty
MesajSubiect: Re: Ruj cu efect de volum Catherine   Ruj cu efect de volum Catherine I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ruj cu efect de volum Catherine
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cosmetice Lady's :: Cosmetice generalitati :: Rujuri-
Mergi direct la: